МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Н А К А З

“18“ 05 2015 р. м. Київ №536

Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі Сватівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Сватівської районної ради Луганської області.

Відповідно до Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 року №114, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 травня 2002 року за № 428/6716 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 23 листопада 2009 року №1054), ураховуючи лист департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації від 13 січня 2015 року № 1/110с, висновки комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України від 06 квітня 2015 року (протокол № 20),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити як такі, що додаються:

1.1. Заявку на проведення дослідно-експериментальної роботи за темою «Система національно-патріотичного виховання учнів в умовах східного регіону України» на базі Сватівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Сватівської районної ради Луганської області на 2015-2019 роки.

1.2. Програму дослідно-експериментальної роботи за темою «Система національно-патріотичного виховання учнів в умовах східного регіону України» на базі Сватівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Сватівської районної ради Луганської області на 2015-2019 роки.

2. Надати статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня Сватівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 Сватівської районної ради Луганської області» (далі – експериментальний навчальний заклад).

3. Комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України заслухати звіт експериментального навчального закладу про завершення І (підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи у грудні 2015 року.

4. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти надавати організаційну та науково-методичну допомогу педагогічному колективу експериментального навчального закладу у проведенні дослідно-експериментальної роботи.

5. Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації надавати допомогу експериментальному навчальному закладу у забезпеченні необхідних умов для проведення дослідно-експериментальної роботи.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник МіністраП. Б. Полянський
Кiлькiсть переглядiв: 574

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.